Тариф на доступ до телеком-мереж знизять з наступного року

Тариф на доступ до телеком-мереж знизять з наступного року

Ставку доступу на телеком-мережі в Україні знижують до 12 коп/хвилина

Тариф на доступ до телеком-мереж знизять з наступного року
Фото: Shutterstock

Ставку доступу на телеком-мережі в Україні знижують до 12 коп/хвилина. Про це повідомив голова Національної комісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації Олександр Животовський в інтерв'ю Liga.net.

Згідно з повідомленням, тариф вступить в силу з наступного року.

Телеком-регулятор поступово знижує цю ставку вже не один рік, щоб бар'єри для доступу на інші мережі знижувалися і абонент могли дзвонити на будь-які номери за доступними тарифами. Паралельно зі зниженням ставки до 12 копійок за хвилину буде також введений новий тариф – за транзит голосового трафіку. Він становитиме 3 копійки за хвилину.

Транзитний тариф вводиться безпосередньо перед запуском в 2019 році послуги збереження абонентського номера при зміні оператора, щоб дзвінки на перенесені номера не здорожує для оператора.

Відповідне зниження за прогнозами навряд продовжиться і далі. За словами Животовського, цього не відбудеться, оскільки зараз тариф і так доволі низький. Зараз оператор платить при завершенні дзвінка свого абонента на мережі конкурента 15 копійок за хвилину.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло