Ізраїль закупив українські радари «Кольчуга-М» - ЗМІ

Ізраїль закупив українські радари «Кольчуга-М» - ЗМІ

Airsom Ltd отримала пасивну радіолокаційну систему українського виробництва

Ізраїль закупив українські радари «Кольчуга-М» - ЗМІ
фото Wikipedia

Ізраїльська компанія Airsom Ltd отримала пасивну радіолокаційну систему українського виробництва «Кольчуга-М». Про це повідомляє ImportGenius, передає Defence Blog.

Згідно веб-сайту відслідковування імпорту-експорту ImportGenius, Ізраїль отримав пасивний радіолокаційний комплекс нового покоління «Кольчуга-М».

В повідомленні ImportGenius йдеться, що  березні 2018 року дочірня компанія державної «Укрспецекспорт», державне підприємство «Укроборонсервіс», продало ізраїльській компанії Airsom Ltd вищезазначені системи.

Ізраїль закупив українські радари «Кольчуга-М» – ЗМІ

«Кольчуга-М» – українська автоматизована станція пасивної радіотехнічної розвідки. Мобільна станція базується на двох шасі КрАЗ-260. Станція здатна не лише виявляти, але і розпізнавати наземні і повітряні цілі. В пам’яті системи записані різні зразки ймовірних цілей. Цю систему важко виявити, оскільки вона веде розвідку в пасивному режиму, тобто сама радіохвилі не видає. Принаймні, як повідомляється, традиційні способи радіоелектронної розвідки її виявити не можуть.

Сам комплекс складається з трьох станцій. Він здатен з високою точністю визначати координати наземних а надводних цілей, маршрути їхнього руху на відстані до 600 км в глибину території та на 1000 км по фронту, а для повітряних цілей, що летять на висоті 10 км – до 800 км.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло