У Німеччині найближчими днями може скінчитись готівка

У Німеччині найближчими днями може скінчитись готівка

Інкасатори в ФРН оголосили про страйк

У Німеччині найближчими днями може скінчитись готівка
фото pixabay.com

По усій Німеччині з середи, 2 грудня, починається страйк інкасаторських служб, до яких можуть долучитись до 12 000 працівників сфери, пов’язаної з обігом готівки та цінних паперів. Про це повідомляє DW.

Ця акція може спричинити низку серйозних проблем для банків та підприємств роздрібної торгівлі. Так, наприклад, у банкомати, які спустіли за час свят, може не поступити нова готівка. Крім того, ймовірні збої при вилученні денної виручки в універмагах, дисконтних магазинах та будівельних ринках, попередили в профспілці працівників інкасаторських служб Verdi.

У свою чергу, представниця спілки роботодавців (Bundesvereinigung Deutscher Geld- und Wertdienste) заявила, що постачання готівки не зупинятиметься. За її словами, навіть напередодні нового року в банкомати поступали готівкові кошти.

Зазначається, що тарифні переговори триватимуть 3 та 4 січня.

Представники мітингувальників вимагають підвищити зарплатню на 250 євро на місяць, а також протягом найближчих двох років зрівняти оплату праці інкасаторів у східних землях (1800–2400 євро) та західних (2200–2900 євро).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті