Samsung закриває вже другий свій завод у Китаї

Samsung закриває вже другий свій завод у Китаї

На заводі в Тяньцзині працювало 2600 працівників

Samsung закриває вже другий свій завод у Китаї
фото Shutterstock

Південнокорейська Samsung прийняла рішення про закриття свого заводу в місті Тяньцзин (Китай). Про це повідомляє Gizchina.

На цьому заводі працювало 2600 людей, 90% з яких написали заяви про звільнення та отримали відповідні компенсації. Частина екс-працівників отримала додаткову матеріальну допомогу та пропозицію перейти на інші заводи компанії.

Видання зазначає, що це вже другий завод, який Samsung закриває в Китаї, перший, в м. Шеньчжен, було закрито в середині 2018 року.

Однак, як повідомляється, закриття заводу не пов'язане із уповільненням продажів на китайському ринку, хоча насправді компанія має долю в Китаї у 1%.

Джерела повідомляють, що наразі Samsung майже звершив будівництв нової лінії з виробництва акумуляторних батарей для електрокарів та автомобільних багатошарових керамічних конденсаторів у тому ж Тяньцзині. До того ж, решта потужностей південнокорейської компанії в Китах, які займаються виробництвом смартфонів, працюють на повну потужність.

Між тим, на міжнародному рівні Samsung інтенсивно працює на запуском нової флагманської лінійки Galaxy S10, який може побачити світ вже наступного місяця.

Нагадаємо: про план закрити завод стало відомо ще в серпні цього року. Завод в Тяньцзині, заснований в 2011 році, грав ключову роль в глобальному виробництві Samsung з обсягом продажів 15 трлн вон ($13,2 млрд) в 2013 році. Але в останні роки його роль була знижена. Samsung втратила свою долю на китайському ринку за останні роки, продажі заводу впали до 11,41 трлн вон в 2014 році и 6,93 трлн в 2015 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло