МВФ оголосив конкурс есе на тему подолання нерівності в 21 столітті

МВФ оголосив конкурс есе на тему подолання нерівності в 21 столітті

Чим вища в країні нерівність між різними соціальними верствами, тим більше це гальмує її розвиток

МВФ оголосив конкурс есе на тему подолання нерівності в 21 столітті
фото Shutterstock

Міжнародний валютний фонд оголосив конкурс есе на тему «Як подолати нерівність в 21 столітті», передає grantist.com.

Організатори конкурсу наводять дані досліджень про те, що нерівність перешкоджає економічному зростанню і підриває соціальні структури, довіру, а крім того перешкоджає людям в реалізації їх потенціалу.

Найкраща робота буде опублікована в журналі Finance & Development 6-ма мовами, у пресі та онлайн і буде прочитана політиками, банкірами, вченими, економістами, експертами галузі розвитку, журналістами та іншими експертами.

Вимоги до кандидатів: брати участь можуть студенти магістратури та аспірантури з усіх країн світу; також кандидати, які отримали диплом магістра або вчений ступінь в 2018 році.

Вимоги до роботи: мова – англійська, обсяг – максимум 1500 слів. Необхідно надати ім'я і прізвище конкурсанта, назву університетської програми, адресу університету, адресу своєї електронної пошти і відправити на [email protected].

Дедлайн – 31 січня 2019 року.

Нагадаємо, Financial Times запустить бота, який попереджатиме, що в статті «надто багато чоловіків».

Як повідомлялося, на Web Summit проводилося масштабне опитування про те, як живеться жінкам у світі технологій і які проблеми досі є нагострішими.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло