Глава Світового банку достроково подав у відставку

Глава Світового банку достроково подав у відставку

Для Джима Ен Кіма буде створено нову посаду, про яку повідомлять згодом

Глава Світового банку достроково подав у відставку
Джим Ен Кім (ліворуч)
Photo: Ibrahim Ajaja/World Bank

Глава Світового банку Джим Ен Кім оголосив про своє рішення покинути пост, який він займав понад 6 років. Тимчасово виконувати обов'язки глави установи буде болгарський економіст Крісталіна Георгієва.

Про це на офіційному сайті Світового банку повідомила прес-служба установи.

Американець Джим Ен Кім, лікар за освітою, займав пост президента СБ з 1 липня 2012 року. Як повідомляє прес-служба СБ, Джим Ен Кім покине свою посаду 1 лютого 2019 року.

«Для мене було великою честю працювати президентом цієї чудової установи, де так багато пристрасно захоплених своєю справою людей, відданих справі викорінення бідності», – заявив Джим Ен Кім.

I will be stepping down as President of the World Bank Group on February 1. It’s been the greatest privilege I could...

Опубліковано Jim Yong Kim Понеділок, 7 січня 2019 р.

Після відставки Джим Ен Кім має намір знову увійти до складу правління заснованої за його участю міжнародної неурядової організації Partners in Health.

Водночас Джим Ен Кім має намір продовжити роботу в СБ на новій посаді, зосередивши зусилля на збільшенні інвестицій в інфраструктурні проекти країн, що розвиваються. У прес-службі СБ пояснили, що подробиці про нову посаду Джим Ен Кіма повідомлять додатково, зазначає РБК.

На пост глави СБ Джим Ен Кім був висунутий президентом США Бараком Обамою в березні 2012 року. У вересні 2016-го Джим Ен Кім був переобраний головою СБ ще на п'ять років, його новий термін почався 1 липня 2017 р і він міг би залишатися на посаді до 2022 року.

Всесвітній банк – міжнародна фінансова організація, створена з метою організації фінансової та технічної допомоги країнам, що розвиваються. Починаючи з 1944 року, Світовий банк профінансував понад 12 тисяч проектів з розвитку, надаючи традиційні позики, безпроцентні кредити і гранти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло