Ексімбанк США оголосив про повернення на ринок України

Ексімбанк США оголосив про повернення на ринок України

Американський банк зняв обмеження на проведення операцій з Україною за програмами експортного кредитування, гарантування кредитів і експортного страхування

Ексімбанк США оголосив про повернення на ринок України
Фото: УНІАН

Експортно-імпортний банк США після п'ятирічної перерви відновлює свою співпрацю з Україною. Про це пише Мінфін із посиланням на повідомлення на офіційній сторінці посольства України в США.

«Сполученими Штатами переглянуті ризики ведення комерційної діяльності в Україні з урахуванням забезпечення макроекономічної стабільності в нашій державі. Це дозволило Ексімбанку США зняти обмеження на проведення операцій із державним і приватним сектором України за програмами експортного кредитування, гарантування кредитів і експортного страхування», – йдеться в повідомленні.

У посольстві впевнені, що це рішення дозволить збільшити обсяги українсько-американської торгівлі, і «є ще одним сигналом інвесторам про поліпшення умов ведення бізнесу в Україні».

Раніше Mind писав, що НБУ показав результати оцінки стійкості банків. Об’єктами стрес-тестування були банки, на які сукупно припадало понад 94% активів банківського сектору України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті