Uber та Lyft можуть перенести ІРО через «шатдаун» у США – Bloomberg

Uber та Lyft можуть перенести ІРО через «шатдаун» у США – Bloomberg

Початково обидві компанії планували провести ІРО в І половині 2019 року

Uber та Lyft можуть перенести ІРО через «шатдаун» у США – Bloomberg
фото SiliconANGLE

Компанії Uber та Lyft, які планували провести ІРО в І половині 2019 року та подали відповідні заявки до Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) США, так і не отримали відповідь на свої заявки від регулятора у зв’язку із «шатдауном» у США. Про це повідомляє Bloomberg.

У зв’язку із частковим припиненням роботи ряду федеральних органів, SEC також поки що не працює у повному обсязі. Терміни перенесення ІРО, як повідомляє видання, залежатиме від тривалості «шатдауну», викликаного неспроможності президента Трампа дійти згоди з республіканцями щодо фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

Представники Uber та Lyft від коментарів відмовились.

Нагадаємо: «шатдаун» у США, найдовший з 1995 року, триває вже 19 днів. Під час спроби останніх переговорів, демократи вчергове відмовились фінансувати зведення сталевої огорожі на південному кордоні, а президент Трамп просто покинув зустріч, назвавши її «марною витратою часу».

Як повідомлялось: у грудні американський сервіс онлайн-замовлення таксі Lyft подав заявку на проведення первинного розміщення акцій на фондовій біржі (IPO).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті