Трамп назвав переговори із демократами щодо припинення «шатдауну» «марною витратою часу»

Трамп назвав переговори із демократами щодо припинення «шатдауну» «марною витратою часу»

Коли представники Демократичної партії вчергове відмовились підтримати будівництво стіни з Мексикою, президент просто встав і пішов із зустрічі

Трамп назвав переговори із демократами щодо припинення «шатдауну» «марною витратою часу»
Дональд Трамп
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп раптово покинув зустріч із демократами, які відмовились виділяти кошти на будівництво стіни із Мексикою у відповідь на припинення «шатдауну», назвавши переговори «марною витратою часу». Про це повідомляє The Guardian.

Часткове припинення роботи федеральних органів у США триває вже 19 днів. Зазначається, що близько 800 000 федеральних службовців не отримають свою зарплатню.

«Щойно покинув зустріч із Чаком Шумером та Ненсі Пелосі – цілковито згаяний час. Я запитав, що станеться за 30 днів після того, як я відновлю роботу уряду, чи погодять вони тоді фінансування безпеки на кордоні, включно із зведенням сталевого бар’єру на кордоні? Ненсі відповіла: ні. Я сказав: до побачення, жодних результатів», – написав Трамп у Twitter.

Шумер, який є лідером демократів, представив свою версію.

«Він спитав Пелосі: чи погодитесь ви на будівництво стіни? Вона відповіла «ні», він просто встав і сказав, що нам немає, що обговорювати і вийшов, – цитує видання слова демократа. – Знову ж, ми побачили спалах гніву, тому що йому не вдалось домогтися свого».

Видання зазначає, що час президентства Трампа «шатдаун» відбувається втретє, але цього разу він є найбільш тривалим з 1995 року.

Нагадаємо: напередодні президент Трамп звернувся до народу Америки  та заявив, що стіна є необхідною для вирішення «гуманітарної та безпекової кризи» на кордоні з Мексикою.

Раніше, президент США заявив, що для будівництва стіни на кордоні з Мексикою може застосувати владні повноваження, якими президент США має право користуватися в надзвичайних ситуаціях. Це означає, що для будівництва стіни йому не потрібна буде згода Конгресу.

У відповідь на «шатдаун», демократи у складі конгресу США в середу в більшості відмовилися голосувати за законопроект, який передбачає введення нових санкцій проти влади Сирії. За їх словами, вони не стануть голосувати за жодний законопроект, який не має стосунку до вирішення проблеми часткового припинення роботи федеральних органів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті