LG допоможе впровадити системи штучного інтелекту Microsoft в автомобілі

LG допоможе впровадити системи штучного інтелекту Microsoft в автомобілі

LG використовуватиме напрацювання Microsoft для розробки систем допомоги водієві та технологій, які знайдуть застосування в безпілотних автівках

LG допоможе впровадити системи штучного інтелекту Microsoft в автомобілі
фото Shutterstock

Компанія LG почала співпрацювати з технологічним гігантом Microsoft з метою розширення та подальшого розвитку бізнесу автономних транспортних засобів та інформаційно-розважальних систем LG. Про це йдеться в спільному прес-релізі компаній, передає PRNewsWire.

Завдяки співпраці LG прискорить перетворення своєї цифрової платформи для автопромисловості, яка вважається ключовим двигуном для росту компанії, шляхом використання хмарних технологій та технологій ШІ Microsoft.

LG використовуватиме наступні розробки Microsoft: «Система допомоги водієві» (ADAS), «Камера контролю за водієм» (DSM), «Багатоцільова передня камера», а також впровадить Microsoft Virtual Assistant Solution Accelerator в інформаційно-розважальні системи LG. А за допомогою служби Azure Data Box можна буде автоматично завантажувати дані, отримані під час руху, щоб створити своєрідну «бібліотеку», яка допоможе стати програмному забезпеченню для автономного кермування стати ще розумнішою.

«Разом LG та Microsoft зможуть допомогти формувати майбутнє транспорту, – сказав Санджай Раві, генеральний менеджер з автопромисловості Microsoft. – Працюючи разом, ми зможемо дати можливість автовиробникам надавати диференційований досвід мобільності, створювати нові послуги та можливість отримання додаткових прибутків,  а також створювати більш безпечні та інтелектуальні транспортні засоби».

«Ми очікуємо, що поєднання передової хмарної інфраструктури Microsoft з бізнесом автомобільних компонентів LG прискорить розвиток автопрому в цілому, – сказав Кім Чен Йон, президент компанії LG Vehicle Component Solutions Company. – Ми впевнені, що поєднання технологій LG  та Microsoft створить новий еталон автономних авто зі ШІ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті