МВФ та Фонд держмайна візьмуться за вирішення проблем великої приватизації

МВФ та Фонд держмайна візьмуться за вирішення проблем великої приватизації

Йдеться про судовий процес, який почала компанія, що програла конкурс на інвестиційного радника приватизації

МВФ та Фонд держмайна візьмуться за вирішення проблем великої приватизації
Фото: Shutterstock

Міжнародний валютний фонд (МВФ) та Фонд державного майна (ФДМ) домовились про спільне вирішення проблем, що блокують процес великої приватизації. Про це повідомив в. о. голови Фонду Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook.

«Що ми маємо сьогодні: відібрані на конкурсі 5 місяців тому консорціуми інвестиційних радників не можуть розпочати безпосередню підготовку через нікчемні судові позови», – повідомив він.

Домовилися з Постійним представником Міжнародного валютного фонду паном Люнгманом спільними зусиллями вирішити проблеми,...

Опубліковано Віталієм Трубаровим Четвер, 10 січня 2019 р.

Трубаров наголосив, що вимога МВФ – розпочати у 2019 році продаж компаній з переліку великої приватизації.

Разом з цим він нагадав, що фактично з квітня минулого року простоює ОПЗ, а інвестиційний радник Pericles Global Advisory в складі консорціуму з White & Case LLP, Kinstellar, KPMG Ukraine та SARS Сapital не може розпочати процес підготовки до приватизації та реструктуризації боргів заводу, зокрема й перед НАК «Нафтогаз», що дало б можливість підприємству розпочати виробництво продукції.

Раніше ФДМ прийняв рішення скасувати конкурс на приватизацію «Центренерго». Наступний конкурс буде оголошений на початку цього року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло