Американська Jabil Circuit будує в Україні другу чергу заводу зі збірки сучасної електроніки

Американська Jabil Circuit будує в Україні другу чергу заводу зі збірки сучасної електроніки

Замовниками першого українського заводу є Cardo, Gilat, Nokia, Velux, Unify, Nespresso, Ceragon,Teletec, Adtran.

Американська Jabil Circuit будує в Україні другу чергу заводу зі збірки сучасної електроніки
Фото: enigma

Американська компанія Jabil Circuit будує другу чергу заводу зі збірки сучасної електроніки під Ужгородом. Компанія знаходиться в трійці світових лідерів серед компаній по контрактне складання, передає Enigma.

«Одне із стратегічних завдань компанії – подвоїти виробничі потужності. Корпорація готова інвестувати в Україну, так як ми бачимо тут велике майбутнє. Тому нам потрібні люди і ми запрошуємо студентів на роботу в хорошу, технологічно розвинену компанію. Готові вчити, допомагати і робити все для того, щоб наша співпраця була взаємовигідною», – говорить генеральний директор ТОВ «Jabil Circuit Ukraine Limited» Сергій Карцев.

На новому заводі компанії планують працевлаштувати 1500 осіб.

На заводі компанії в селі Розівка під Ужгородом близько 3000 осіб, за роки роботи закарпатський завод випустив 110 мільйонів одиниць електроніки, серед них: 17,5 млн сучасних мобільних телефонів, більше 50 млн збірок для мобільних телефонів і накопичувачів і т.д. Замовниками українського заводу американської корпорації є Cardo, Gilat, Nokia, Velux, Unify, Nespresso, Ceragon,Teletec, Adtran та інші. 

Працівники підприємства отримують «білу» зарплату, безплатне харчування і проїзд, медичну страховку, допомога при переїзді. Плюс онлайн курси та тренінги для підвищення кваліфікації. В роботі Jabil впроваджені сучасні методики оптимізації виробничого процесу (Lean Six Sigma, Kaizen, 5S system).

Контрактне виробництво – це комплекс послуг для замовника, пов'язаних з виробництвом електроніки. Повний цикл виробництва включає розробку проекту та проектування, комплектацію замовлення необхідними електронними компонентами, виготовлення та монтаж друкованих плат, підбір і випуск корпусів (на вимогу замовника), тестування готових виробів, упаковку продукції, доставка за місцем призначення.

Як зазначається, також на Закарпатті, поруч із заводом з виробництва електроніки Flex, сінгапурської корпорації Flextronics в Мукачево, будується друга черга заводу лиття пластмасових деталей для збирання електроніки.

Про те, що здивувало науковий світ у минулому році, читайте у матеріалі Mind «10 наукових історій 2018 року, що приголомшили світ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло