Два найбільших донори Brexit більше не вірять, що Британія вийде з ЄС

Два найбільших донори Brexit більше не вірять, що Британія вийде з ЄС

Вони вважають, що всьому виною британський уряд, який не може реалізувати результати референдуму

Два найбільших донори Brexit більше не вірять, що Британія вийде з ЄС
фото pixabay.com

Два найбільших донори кампанії за вихід країни зі складу Євросоюзу вважають, що врешті-решт країна залишиться в блоці через те, що британський уряд не здатен реалізувати результати референдуму. Про це повідомляє Reuters.

Мільярдер Пітер Харгрівз та ветеран хедж-фондового ринку Кріспін Оді заявили, що, на їхнє переконання, Британія залишиться в ЄС, незважаючи на перемогу кампанії на референдумі в 2016.

Оді повідомив, що наразі він готується до укріплення фунту після того, як його фонд раніше отримав вигоду від ставок проти британських активів на фоні побоювань ринку щодо випливу Brexit.

Песимізм двох найбільших донорів викликаний непростою ситуацію із прийняттям британським парламентом угоди про Brexit, яку прем’єр-міністр Тереза Мей заключила з ЄС.

Харгрівз заявив, що політичне керівництво має намір знищити Brexit, що, в свою чергу, викличе недовіру до британських політичних класів в майбутньому. За його словами, уряд спочатку попросить продовжити формальний процес виходу з ЄС, а потім призначить повторний референдум.

«Я повністю здався. Я у повному відчаї, я не думаю, що Brexit взагалі відбудеться», – сказав 72-річний Харгрівз, один з найбагатших людей країни, який пожертвував $4 млн на Brexit. – Вони (прибічники ЄС) роблять ставку на той факт, що люди настільки ситі по горло, що вони просто скажуть «добре, ми залишаємось». Я бачу таке відношення. Проблема полягає у тому, що коли щось відбувається настільки довго, ти менше через це злишся».

Оді, який пожертвував понад 870 000 фунтів на Brexit, також повідомив, що не вірить ані у вихід Британії з ЄС, ані у повторний референдум «з такою конфігурацією парламенту».

Видання зазначає, що британський парламент можна цілком вважати проєвропейським, оскільки більшість депутатів проголосували під час референдуму за членство в ЄС.

Нагадаємо: напередодні одне з британських видань із посиланням на слова високопоставлених чиновників, заявило, що Brexit вчасно, тобто 29 березня, не відбудеться, оскільки депутати не встигнуть прийняті усі необхідні закони для виходу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті