Британський уряд визнав, що Brexit відбудеться вже після запланованої дати – ЗМІ
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Британський уряд визнав, що Brexit відбудеться вже після запланованої дати – ЗМІ

Це пояснюють тим, що парламент не встигне ухвалити всі необхідні закони до 29 березня

Британський уряд визнав, що Brexit відбудеться вже після запланованої дати – ЗМІ
фото pixabay.com

Британські міністри визнали, що навряд чи країні вдасться вийти з ЄС у запланований термін, 29 березня. Про це повідомляє британське видання Evening Standard.

Це пояснюється затримкою підписання принаймні шести основних законопроектів, які мають бути прийняті до Brexit, серед яких і імміграційний закон.

Джерела видання зазначають, що навіть за умови, якщо депутати працюватимуть у вихідні та скасують свою перерву в лютому, часу для ухвалення усіх законів все одно не вистачить.

Зазначається, що Британія має вийти з найбільшого у світі торгового блоку менш ніж на 80 днів, але парламент, швидше за все, відхилить угоду прем’єр-міністра країни Терези Мей з ЄС, що збільшить ймовірність «безладного Brexit».

Нагадаємо: раніше ЗМІ повідомляли, що Тереза Мей може знову скасувати остаточне голосування в парламенті щодо угоди про вихід країни зі складу ЄС, заплановане на 15 січня.

Як повідомлялось, 10 грудня стало відомо, що британський прем'єр-міністр Тереза Мей скасувала вирішальне голосування в парламенті стосовно схвалення її угоди щодо Brexit.

Деякі депутати заявили, що готові підтримати угоду Мей про Brexit тільки тоді, коли вона назве дату своєї відставки. Вони вважають, що ця угода більше вигідна Євросоюзу, ніж Британії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло