Космічний корабель Dragon успішно повернувся на Землю після доставки вантажу на МКС

Космічний корабель Dragon успішно повернувся на Землю після доставки вантажу на МКС

Всього корабель доставив екіпажу МКС понад 2,5 тонн корисного вантажу

Космічний корабель Dragon успішно повернувся на Землю після доставки вантажу на МКС
фото twitter.com/Space_Station

Космічний корабель Dragon, який належить американській приватній аерокосмічній компанії SpaceX, відстикувався від Міжнародної космічної станції та успішно повернувся на Землю. Про це повідомляє SpaceFlightInsider.

Зазначається, що корабель доставив понад 2,5 тонни корисного вантажу для екіпажу МКС, серед якого продовольство та 1,8 тонн обладнання та матеріалів для наукових експериментів.

«Dragon вдало приводнився, виконавши четверту місію SpaceX з поповнення запасів на Міжнародній космічній станції», – підтвердили у SpaceX.

Відомо, що повернення космічного корабля на Землю тривало близько 6 годин, після чого він успішно приводнився в Тихому океані поблизу Південної Каліфорнії.

Dragon привіз на Землю результати експериментів, які поводились екіпажем МКС.

Видання повідомляє, що початково планувалось, що корабель повернеться 10 січня, але у зв'язку з погодними умовами у місці приземлення місію було перенесено.

Капсулу Dragon буде доставлено в порт Лос-Анджелеса на палубі корабля, після чого її транспортують у дослідницький центр SpaceX в штаті Техас, де вантаж буде вивантажено та доправлено до об’єктів NASA.

Нагадаємо: на початку грудня американський вантажний космічний корабель Dragon компанії SpaceX стартував з космодрому NASA на мисі Канаверал у Флориді, щоб доставити екіпажу МКС необхідне обладнання матеріали та продовольство.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті