Розумні терморегулятори дозволяють до 37% знизити витрати на опалення
Реклама

Розумні терморегулятори дозволяють до 37% знизити витрати на опалення

Експерти «Цитруса» знають, як правильно організувати опалювальний сезон і витрачати менше під час зростання цін на електроенергію та газ

Розумні терморегулятори дозволяють до 37% знизити витрати на опалення

Щороку опалювальний сезон вимагає окремої статті витрат сімейного бюджету незалежно від типу опалення в будинку або квартирі. На тлі регулярного підвищення ціни на газ та електроенергію українці мимоволі замислюються про способи економії. Експерти «Цитруса» рекомендують використовувати сучасні розумні гаджети, що дозволяють економно витрачати ресурси тепла в будинку. Вони легко підключаються, керуються зі смартфона і забезпечують управління теплом в будинку за розкладом, автоматично знижуючи споживання газу або електрики, коли в цьому немає необхідності, і піднімаючи температуру до вашого приходу додому. За оцінками експертів «Цитруса» економія дозволяє знизити споживання ресурсів для опалення будинку або квартири до 37%, економія протягом одного опалювального сезону здатна обчислюватися тисячами гривень.

Економія для будинків з центральним опаленням: розумний термоклапан

Розумний термоклапан Netatmo працює від двох батарей АА, здатних забезпечити живлення протягом двох років, і оснащується економічним e-ink дисплеєм і підтримкою Wi-Fi для віддаленого управління. І забезпечує регулювання температури від 5 до 30 градусів Цельсія. Розумний термоклапан Netatmo дозволяють самостійно замінити стандартні терморегулятори і керувати температурою як вручну, так і віддалено, за допомогою програми для Android або iOS. Простий і зрозумілий інтерфейс програми дозволяє управляти температурою, не встаючи з дивана, і використовувати зміну температури індивідуально для кожного термоклапана. Можна налаштувати опалення за графіком, зменшуючи витрати тепла, коли в цьому немає потреби, і прогріваючи квартиру або будинок точно до приїзду всієї родини.

У Starter Kit входить мінімальний набір для підключення однокімнатної квартири:

  • два термоклапани з комплектами батарей;
  • два комплекти по 6 адаптерів для різних типів опалювальних батарей;
  • 4 кольорові наліпки для декорування термоклапанів;
  • реле з мережевим дротом для управління через домашню мережу Wi-Fi.
Розумні терморегулятори дозволяють до 37% знизити витрати на опалення

Термоклапан Netatmo Starter Kit
https://www.citrus.ua/smart-rozetki-i-datchiki/termoklapan-starter-kit-netatmo-625250.html

За потреби можна придбати додаткові термоклапани для установки на всі інші опалювальні батареї.
https://www.citrus.ua/smart-rozetki-i-datchiki/termoklapan-dopolnitelnyy-netatmo-625249.html

Розумні терморегулятори дозволяють до 37% знизити витрати на опалення

Економія для будинку або квартири з індивідуальним котлом: розумний термостат

Розумний термостат Netatmo оснащений модулем Wi-Fi, економічним дисплеєм e-ink і сумісний з великою кількістю існуючих систем опалення, які працюють на рідкому, твердому паливі або газі. Установка термостата з підключенням, що входить в комплект поставки, реле для котла і налаштуванням програми займає 10 хвилин. Крім можливості віддаленого управління температурою в будинку, розумний термостат Netatmo має функції штучного інтелекту і здатен запам'ятати звички користувача і його графік: час пробудження або повернення додому, пропонуючи відповідні зміни температури.

https://www.citrus.ua/smart-rozetki-i-datchiki/umnyy-termostat-netatmo-556467.html

«Ми все частіше чуємо про концепцію розумного будинку. Експерти «Цитруса» вже не перший рік займаються розвитком на українському ринку найрізноманітніших розумних пристроїв для будинку, що дозволяють робити наше життя комфортнішим», – говорить Юлія Дробишева, директор з PR в мережі магазинів «Цитрус», – «Розумні терморегулятори Netatmo – це не тільки сучасні гаджети для будинку, а й можливість зважено і обдумано підійти до планування сімейного бюджету, в якому опалення займає чималу і важливу для всіх українців частину».

Розумні термостати Netatmo завдяки своїм вбудованим антенам здатні приймати сигнал в радіусі 100 метрів, що дозволяє їх ефективно використовувати в будинках будь-якого розміру. Додатки Netatmo для управління терморегуляцією в будинку працюють під управлінням як Android, так і iOS і сумісні з розумними голосовими помічниками Apple (Siri), Google (Асистент) і Amazon (Alexa). Тобто цими пристроями можна керувати голосом, віддаючи їм команди: «Siri, встанови термостат на 22 градуси». Це сучасні високотехнологічні пристрої розумного будинку з майбутнього. Майбутнього, якие стало доступно вже сьогодні.

Про «Цитрус» 

«Цитрус» – національна мережа магазинів гаджетів та інноваційних технологій, має статус Apple Authorized Reseller, а також є лідером з продажу техніки Apple в Україні. Працює з 2000 року. Сьогодні «Цитрус» – це провідний інтернет-магазин citrus.ua та мережа з 50 магазинів, що працюють в унікальному для України форматі інноваційних розважальних центрів з відкритим доступом до товарів, інтерактивними зонами віртуальної реальності, електротранспорту, пристроїв розумного будинку. «Цитрус» розвиває власну мережу авторизованих сервісних центрів та пунктів прокату електротранспорту, а також освітніх проектів «ЦеХАБ» та «Цитрус Академія» у флагманських магазинах мережі.

Website: www.citrus.ua
Facebook: www.facebook.com/citrus.ua
Instagram: https://www.instagram.com/citrus_ua/
Інформаційний відеоблог про техніку і аксесуари «Гаджетаріум»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті