«Охматдит» добудує фірма Духовича за 65,71 млн грн
Спецпроект
Трансформації бізнесу

«Охматдит» добудує фірма Духовича за 65,71 млн грн

«Ріола-Модуль Лтд» є генпідрядником цього будівництва із серпня 2016 року

«Охматдит» добудує фірма Духовича за 65,71 млн грн
Фото: Facebook/ndslohmatdyt

26 грудня минулого року, ДП «Укрмедпроектбуд» уклало угоду з ТОВ «Ріола-Модуль Лтд» стосовно добудови лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» на суму 65,71 млн грн. Про це з посиланням на дані системи держзакупівель ProZorro пишуть «Наші гроші».

«Ріола-Модуль Лтд» є генпідрядником цього будівництва із серпня 2016 року. Тоді фірма виграла підряд на 213,40 млн грн. За 2016-2017 роки, за неконкурентною переговорною процедурою було укладено три угоди про додаткові роботи на суму 332,05 млн грн. Ця сума перевищувала вартість первісного тендеру.

В минулому році «Ріола-Модуль Лтд» виграла нові відкриті торги ДП «Укрмедпроектбуд» на добудову «Охматдиту» за 1,36 млрд грн.

Згодом фірма надала нардепу Оксані Корчинській у відповідь на депутатський запит 25 томів актів, кошторисів та інших документів про будівництво «Охматдиту» в 2017 році.

Нинішню закупівлю додаткових робіт теж провели за переговорною процедурою із посиланням на рішення науково-технічної ради  ДП «НДІ будівельних конструкцій». Згідно з нею, у 2019 році поставлять обладнання на суму 56,24 млн грн, кошти зокрема підуть на системи опалення, вентиляції та кондиціювання, слабкострумові мережі, антикригову систему, а також електрообладнання та електроосвітлення для внутрішніх інженерних мереж.

Гарантійний строк на роботи становить 15 років. На заробітну плату піде 1,53 млн грн., тобто 2% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 0,3% – 170 000 грн.

Вишгородська «Ріола-Модуль Лтд» зі статутним капіталом 375 грн. належить франківцю Володимиру Духовичу, який раніше був партнером по ТОВ «НВО «Стальконструкція» Романа Абрамовського – колишнього заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Дружина Володимира Духовича Світлана Духович зараз працює головним державним аудитором Державної аудиторської служби України.

Роман Абрамовський у 2014 році очолював Донецьку ОДА, а нині є позафракційним нардепом.

Після звільнення з компанії Тарути Абрамовський став заступником директора «Ріола-Модуль Лтд». Він підписав нинішню угоду в якості в. о. директора Богдана Яковенка.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті