«Антонов» планує відновити випуск літаків «Руслан» без російських комплектуючих

«Антонов» планує відновити випуск літаків «Руслан» без російських комплектуючих

Літаки збиратимуть із використанням імпортних комплектуючих, окрім російських

«Антонов» планує відновити випуск літаків «Руслан» без російських комплектуючих

Державне підприємство «Антонов» має намір відновити випуск важких транспортних літаків Ан-124 «Руслан». Про це пише ЦТС із посиланням на першого заступника генерального директора концерну «Укроборонпром» Сергія Омельченка.

За його словами, збірка буде здійснюватися без використання російських комплектуючих.

«Ми активно співпрацюємо в цьому напрямі з декількома міжнародними компаніями, що виробляють авіаційну техніку. Вже зараз ми на завершальній стадії повної переробки всієї електронної складової цього транспортного літака. І сподіваємося, що вона буде остаточно прийнята інженерною та конструкторською групою ДП «Антонов» вже цього року», – зазначив Омельченко. 

Ан-124 «Руслан» (за класифікацією NATO – Condor) – важкий дальній транспортний літак розробки ОКБ Антонова. Перший політ виконав 24 грудня 1982 року.

Нагадаємо, в липні минулого року ДП «Антонов» і підрозділ компанії Boeing – компанія Aviall – підписали договір про загальні умови щодо взаємодії у виробництві літаків «Ан». Згідно з документом, американська компанія купуватиме і поставляти для «Антонова» широку номенклатуру комплектуючих для серійного виробництва літаків і забезпечувати їх після продажну підтримку.

Раніше Mind писав, що «Антонов» збільшив чистий прибуток у 29,5 раза.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло