Tesla подарує автомобіль Model 3 тому, хто зламає її програмне забезпечення
Компанія вдосконалює безпеку своїх авто, запрошуючи «білих» хакерів вишукувати вразливості

Американська автокомпанія Tesla обіцяє подарувати автомобіль Model 3 тому, хто зламає її програмне забезпечення. Про це пише Electrec, посилаючись на заяву компанії.
В останні 4 роки в Tesla діє програма грошової винагороди за знайдені слабкі місця в ПЗ, і, за словами джерел, компанія виплатила сотні тисяч доларів «білим» (тобто «добрим» – ред.) хакерам, які виявили вразливості в системах Tesla.
Минулого року автовиробник збільшив максимальну виплату за повідомлення про помилку в ПЗ до $15 000.
Але зараз автокомпанія пішла ще далі й вирішила кинути свою Model 3 в «пащу лева».
Tesla стане першим автовиробником, що візьме участь в хакерському заході Pwn2Own, який пройде у Ванкувері в березні цього року. Автокомпанія подарує Model 3 переможцю хакерського конкурсу.
Разом з Model 3 хакери на цьому заході будуть намагатися зламати й інші продукти, такі як Oracle VirtualBox, Microsoft Office 365, Google Chrome та ін.
«Ми постійно збільшуємо наші інвестиції в партнерські відносини з дослідниками в галузі безпеки, щоб гарантувати, що всі власники Tesla отримають абсолютно надійний автомобіль», – сказав Девід Лау, віце-президент із програмного забезпечення Tesla.
Кожного разу, коли «білий» хакер виявляє вразливість, система стає все менш вразливою для використання «чорними» хакерами, зазначив Лау.
Нагадаємо, Tesla випустила рекордну кількість авто та скинула ціни на Model S та Model Х.
Також зазначалося, що Tesla планує щотижня доставляти в Європу по 3 тисячі своїх електрокарів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].