Росія та терористи є головними викликами для НАТО у світі – держави-члени Альянсу

Росія та терористи є головними викликами для НАТО у світі – держави-члени Альянсу

Під час останнього засідання керівників генштабів обговорювалось і питання військової співпраці з Україною

Росія та терористи є головними викликами для НАТО у світі – держави-члени Альянсу
Єнс Столтенберг, генсек НАТО
фото twitter.com/Gottemoeller

Керівники генеральних штабів держав-членів НАТО вважають Росію та терористичні організації двома головними викликами для Альянсу у світі. До такого висновку вони дійшли під час останнього засідання у Брюсселі, передає DW.

«Начальники генеральних штабів погодилися, що Росія та міжнародні терористичні угруповання – два головних виклики», – заявив глава Військового комітету НАТО Стюарт Піч.

За його словами, Альянс і надалі продовжуватиме пильно стежити за характером військової діяльності РФ, втім вважає за необхідне підтримувати канали комунікації між військовими НАТО та Росії.

Під час засідання обговорювалося і питання військової співпраці з Україною.

«Висловили занепокоєння діями Росії у Чорному морі, особливо довкола Азовського моря та Керченської протоки, – сказав Піч. – НАТО продовжує діяти у регіоні Чорного моря та довкола нього. НАТО продовжує співпрацювати зі своїм партнером Україною».

Водночас він не уточнив деталі військових заходів у відповідь на ескалацію в Азовському морі та Керченській протоці. 

Зазначається, що зустріч відвідав і начальник українського генштабу Віктор Муженко. Крім того, він зустрівся з заступницею генсека НАТО Роуз Геттемюллер.

«Серйозна розмова з українським начальником генштабу Віктором Муженком. Держави-члени НАТО цілковито підтримують Україну. Дуже важливо, щоб Росія звільнила моряків та кораблі, які вона захопила», – заявила вона у Twitter після зустрічі.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло