Кібернетичні ризики знову названі головною проблемою глобального бізнесу у 2019 році – дослідження

Кібернетичні ризики знову названі головною проблемою глобального бізнесу у 2019 році – дослідження

Також серед проблем названі зміни законодавства, торгові війни і невизначеність в зв'язку з Brexit

Кібернетичні ризики знову названі головною проблемою глобального бізнесу у 2019 році – дослідження
Фото: pixabay

Щорічне опитування «Барометр ризиків 2019», проведений Allianz Global Corporate & Specialty (AGCS), свідчить про головну проблеми кібер-ризиків для глобального бізнесу в поточному і наступні роки, передає УкрСтрахування.

Як зазначається, 37% опитаних головною проблемою вважають кібернетичні ризики і пов'язане з ними переривання бізнесу, ще 27% стурбовані зміною законодавства і регулювання, триваючими торговими війнами і невизначеністю в зв'язку з Brexit.

Автори доповіді вважають, що головна роль кібер-ризиків обумовлена зростаючою кількістю інцидентів з метаданими і скандалами в сфері конфіденційності через неполадки в IT-системах і введенням жорстких правил Євросоюзу щодо захисту персональних даних.

У доповіді відзначається стрімке зростання стурбованості проблемами зміни клімату (13% респондентів) і нестачею трудових ресурсів (9%). В опитуванні взяли участь 2415 експертів з 86 країн світу, серед яких – керівники, топ-менеджери, брокери і страховики.

Нагадаємо: у доповіді Всесвітнього Економічного Форуму, яка була підготовлена спільно з Zurich Insurance Group і Marsh & McLennan, головним ризиком для бізнесу названі кібернетичні атаки.

У той же час, Швейцарська страхова Zurich відмовилася відшкодувати продовольчій компанії Mondelez $100 млн за збиток від кібератаки NotPetya. Страхова аргументує відмову наявністю у договорі пункту про «ворожі або військові дії», що не покривається страховкою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло