Захворіло у світі
11,910,220
Померло у світі
545,728
Вилікувалось у світі
6,505,587
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
«Нафтогаз» не надаватиме «Газпрому» особливих умов транзиту – Вітренко

«Нафтогаз» не надаватиме «Газпрому» особливих умов транзиту – Вітренко

Керівництво «Нафтогазу» також не розраховує на конкретні результати, але очікує, що ця зустріч стане початком «справжніх» переговорів

«Нафтогаз» не надаватиме «Газпрому» особливих умов транзиту – Вітренко
Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв та головний виконавчий директор «Групи Нафтогаз» Юрій Вітренко
Фото УНАН

Від тристоронніх газових переговорів у Брюсселі НАК «Нафтогаз України» не очікує конкретних результатів, але розраховує на початок «справжніх» переговорів. Про це на брифінгу у понеділок, 21 січня, заявив виконавчий директор групи «Нафтогаз» Юрій Вітренко, передає DW.

Також він запевнив , що Україна здатна забезпечити транзит газу, ключовим для неї є здійснення цього у відповідності до правил ЄС.

«У повній відповідності до європейських правил. У цьому наша позиція є непохитною: ми не готові на якісь особливі умови, які у нас були з Росією, які, фактично, були кабальними для України», – заявив Вітренко.

Конкретних результатів він не очікує, оскільки для того, щоб вони були, спершу експерти повинні були спільно опрацювати угоди, які можна було би підписувати або узгоджувати на політичному рівні. За словами Вітренка, на політичній зустрічі неможливо погодити всі технічні аспекти. 

Нагадаємо: сьогодні в Брюсселі заплановані переговори про перспективи українського газового транзиту після 2019 року, коли закінчиться термін чинної угоди між «Нафтогазом» і «Газпромом». На що розраховує Україна, РФ та ЄС у чергових переговорах можна дізнатись із матеріалу Mind «Нафтогаз» vs «Газпром»: новий раунд газового класичного».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті