Сплату митних платежів через Єдиний казначейський рахунок тестуватимуть з 23 січня

Сплату митних платежів через Єдиний казначейський рахунок тестуватимуть з 23 січня

Нововведення зекономить час підприємців і спростить процедуру сплати митних платежів

Сплату митних платежів через Єдиний казначейський рахунок тестуватимуть з 23 січня
Фото: УНІАН

Мінфін запускає Єдиний казначейський рахунок (ЄКР) ДФС для сплати компаніями митних платежів. З 23 січня 2019 року він працюватиме у тестовому режимі. Про це повідомляє сайт відомства.

До 17 лютого тестування ЄКР проведуть виключно для Київської міської та обласної митниць, а з 18 лютого до 15 березня його зможуть використовувати усі митниці України.

З 16 березня до 15 квітня пройде перехідний період запровадження ЄКР. В цей час сплачувати митні платежі можна буде як на старі, так і на нові рахунки.

А з 16 квітня 2019 року «єдиний рахунок» будуть використовувати усі підприємствами в обов’язковому порядку.

Сьогодні кожна митниця має власний казначейський рахунок, тому підприємець, який здійснює митне оформлення у різних митницях, має перераховувати митні платежі на кілька окремих рахунків.

Нововведення зекономить час і спростить цю процедуру, адже підприємства зможуть перераховувати кошти авансових платежів на один рахунок ДФС, подавати митні декларації будь-якій митниці та сплачувати митні платежі з єдиного авансового рахунку.

«Запровадження Єдиного казначейського рахунку для сплати митних платежів дозволить суттєво скоротити час на проходження митного оформлення, чітко регламентує процедуру перерахування до держбюджету платежів, що вносять під час митного контролю, а також сприятиме веденню бізнесу в Україні», – сказав заступник міністра фінансів Сергій Верланов.

Рішення про запровадження ЄКР для митних платежів було прийняте у 2017 році і затверджене наказом Міністерства фінансів України № 898 від 01.11.2017 «Про затвердження Порядку перерахування до державного бюджету митних та інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення».

Раніше Mind писав, що ДФС надала розстрочення ПДВ при ввезенні обладнання на майже 6,1 млн євро та $1,4 млн.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло