ДФС надала розстрочення ПДВ при ввезенні обладнання на майже 6,1 млн євро та $1,4 млн

ДФС надала розстрочення ПДВ при ввезенні обладнання на майже 6,1 млн євро та $1,4 млн

Найбільшу суму розстрочки надано Київською митницею ДФС – 1,14 млн євро та $712 500 США

ДФС надала розстрочення ПДВ при ввезенні обладнання на майже 6,1 млн євро та $1,4 млн
Фото: Shutterstock

Державною фіскальною службою України (ДФС) у 2018 році прийнято 76 рішень про надання платникам розстрочення податку на додану вартість (ПДВ) під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва на території України на загальну суму майже 6,1 млн євро та $1,4 млн, йдеться у повідомленні на сайті ДФС.

З них по 42 заявкам рішення прийнято митницями за погодженням з ДФС, оскільки сума податку, заявлена до розстрочення, становить понад 1 млн грн.

«Найбільшу суму розстрочки надано Київською митницею ДФС – 1,14 млн євро та $712 500 США, Харківською митницею ДФС – 2 млн євро та Хмельницькою митницею ДФС – 1,3 млн євро та  $185 500 (у валюті контракту)», – йдеться у повідомленні.

Здійснено 67 митних оформлень імпорту обладнання із застосуванням отриманих рішень з розстроченням сплати ПДВ на суму 213 млн грн.

Розстрочення надано при ввезенні обладнання для власного виробництва підприємствами легкої промисловості, металообробної промисловості, харчової промисловості, будівельної галузі, медичного обладнання.

Загалом протягом 2018 року платниками до митниць ДФС подано 173 заяви про надання розстрочення по сплаті ПДВ. Митницями розглянуто 169 заяв, з яких по 59 надано відмову через недотримання обов’язкових вимог, зокрема, через наявність податкового боргу у підприємств, відсутність інформації про предмет або суму контракту.

Відкликано платниками або прийнято рішення щодо митного оформлення з повною сплатою ПДВ за 34 заявами.
Наразі на розгляді у митницях ДФС знаходяться ще 4 заяви.

Нагадаємо, з січня по листопад 2018 року ДФС прийняла 62 рішення про надання платникам розстрочення податку на додану вартість (ПДВ) на ввезення обладнання для власного виробництва на території України на загальну суму майже 5,1 млн євро та $1,2 млн.

Порядок надання розстрочення сплати податку на додану вартість та застосування забезпечення виконання зобов’язань під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва на території України затверджено постановою Кабінет Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 85.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті