Промвиробництво в Україні минулого року зросло на 1,1%

Промвиробництво в Україні минулого року зросло на 1,1%

Окрім зростання в хімічній промисловості минулого року збільшилось і виробництво автомобілів

Промвиробництво в Україні минулого року зросло на 1,1%
Фото: pixabay

Промислове виробництво України минулого року зросло на 1,1% порівняно з 2017 роком, передає Ліга із посиланням на дані Державної служби статистики (Держстат).

За даними Держстату, у грудні минулого року промвиробництво з урахуванням коригування на ефект календарних днів порівняно з груднем 2017-го впало на 2,7%, без урахування коригування – на 3,5%.

Зростання Держстат зафіксував у хімічній промисловості (на 16,5%), виробництві автомобілів (на 9,5%) видобутку кам'яного та бурого вугілля (на 4%), видобутку нафти і газу (на 2,8%), видобутку металевих руд (на 2,3%). Також зростання зафіксували у виробництві коксу і продуктів нафтопереробки (на 3,3%), виробництві меблів та іншої продукції (на 3,6%) тощо.

Найбільше падіння минулого року – у виробництві електричного обладнання (17,8%), текстильної промисловості (4,6%), виробництві комп'ютерів, електронної та оптичної продукції (3,7%).

Дані наводяться без урахування окупованих територій Автономної Республіки Крим, а також Донецької та Луганської областей.

Як писав Mind, за січень – вересень 2018 року промислове виробництво збільшилося на 1,8% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті