Янукович отримає 13 років позбавлення волі – вирок суду

Янукович отримає 13 років позбавлення волі – вирок суду

Оболонський районний суд Києва 24 січня заочно засудив екс-президента Віктора Януковича до 13 років в'язниці

Этот материал также доступен на русском языке
Янукович отримає 13 років позбавлення волі – вирок суду
Екс-президент Віктор Янукович
Фото УНІАН

Оболонський райсуд Києва заочно визнав колишнього президента Віктора Януковича винним у державній зраді та пособництві в агресивній війні. Разом з цим сторона обвинувачення довела, що Янукович сприяв Росії у веденні агресивної війни проти України. Про це пише Hromadske.

«Призначити Януковичу остаточне покарання у вигляді 13 років позбавлення волі», – постановив суддя Владислав Дев'ятко.

Заочне засудження передбачає, що Януковича відправлять у колонію, коли вдасться його затримати.

У сторони захисту є 30 днів на оскарження вироку.

Нагадаємо: сьогодні суд визнав докази провини екс-президента Віктора Януковича з приводу державної зради і пособництва у веденні агресивної війни достатніми для вироку.

«Незважаючи на невизнання своєї провини обвинуваченим, суд, вислухавши показання свідків, дослідивши висновки експертів, документи і речові докази, оцінивши доводи звинувачення і захисту, вважає, що винність обвинуваченого у вчиненні злочинів, передбачених частиною 1 статті 111 (держзрада), частиною 5 статті 27, частиною 2 статті 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України доведена належними і допустимими доказами», – зазначив суддя.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло