Київські комунальники випробували нові снігоплавилки для розчищення вулиць

Київські комунальники випробували нові снігоплавилки для розчищення вулиць

Одна канадська мобільна снігоплавильна машина може розтопити до 60 тонн снігу за годину

Київські комунальники випробували нові снігоплавилки для розчищення вулиць
Фото: прес-служба КМДА

У Києві після інтенсивного снігопаду почали використовувати канадські мобільні снігоплавильні установки TRECAN 60-PD, закуплені в грудні 2018 року. Про це пише ЦТС із посиланням на директора комунальної корпорації «Київавтодор» Олександра Густєлєва. За його словами, така машина здатна розтопити до 60 тонн снігу на годину.

«Після інтенсивних снігопадів, коли важливим стає питання вивезення снігу з вулиць і доріг, такі мобільні установки є суттєвою допомогою», – зазначив він.

TRECAN 60-PD працює на дизельному пальному і має високу мобільність.

«Машина мобільна для того, щоб її використовувати в будь-який момент в будь-якому місці, вона працює на дизельному паливі, що дає можливість працювати як на магістралях, так і в спальних районах або в кварталах зі складними умовами руху», – додав Густєлєв.

Снігоплавилки також допоможуть перерозподілити службову техніку «Київавтодору», адже при їх використанні не потрібен транспорт для вивезення снігу. Щодня під час снігопадів у Києві цим займаються в середньому 69 одиниць техніки.

Поки снігоплавильні машини працюють в тестовому режимі, проте в «Київавтодорі» обіцяють, що під час наступного сильного снігопаду вони вже будуть використовувати їх у штатному режимі.

Мобільні снігоплавилки – популярний і ефективний засіб боротьби зі снігом на вулицях по всьому світу. Однак в Україні Київ став першим містом, яке придбало подібні установки. Всього в розпорядженні столичних комунальників дві снігоплавилки TRECAN 60-PD.

Раніше Mind писав, що «Київавтодор» закупить снігоплавильних машин на 32,43 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло