Intel отримає грант від влади Ізраїлю в $1 млрд

Intel отримає грант від влади Ізраїлю в $1 млрд

Це «бонус» від Мінфіну за те, що американська компанія вкладе в будівництво свого заводу на території країни $11 млрд

Intel отримає грант від влади Ізраїлю в $1 млрд
фото newsroom.intel.com

Компанія-виробник електронних пристроїв та комп’ютерних компонентів Intel отримає грант у розмірі $1 млрд від ізраїльської влади за її рішення інвестувати в будівництво свого нового заводу в країні $11 млрд. Про це повідомляє Reuters.

Міністр фінансів Ізраїлю Моше Кахлон повідомив, що Intel, яка уже є одним з найбільших роботодавців та експортерів в Ізраїлі, де розробляються багато з її технологій, має намір інвестувати близько 40 млрд шекелів ($11 млрд) в новий завод.

Intel підтвердила свої наміри, але відмовилась розкривати подробиці, такі як терміни, витрати та інші.

«В той момент, коли компанія приїжджає до Ізраїлю та інвестує $10 млрд і більше, вона отримує грант у 9%, що означає, що 91% від суми залишається тут, – сказав Кахлон. – Ми завжди пропонуємо такі знижки та стимули».

Грант в $1 млрд є доповненням до попереднього гранту в $190 млн, які компанія отримає в обмін на виділення $5 млрд на модернізацію та розширення нині існуючого виробництва. Intel заявила про свої наміри вкласти $5 млрд в модернізацію свого заводу в Кірьят-Гаті з 2018 по 2020 роки у травні минулого року.

Як повідомлялось, наприкінці 2018 року Intel заявила, що планує розширити свої виробничі майданчики в Ірландії, Ізраїлі та США, оскільки компанія планує диверсифікувати свою продукцію для більш широкого кола клієнтів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло