У музеї Далі гостей зустрічатиме інтерактивна копія митця (ВІДЕО)

У музеї Далі гостей зустрічатиме інтерактивна копія митця (ВІДЕО)

Інтерактивна копія Сальвадора Далі розповідатиме про витвори мистецтва, представлені на виставці «Dalí Lives»

У музеї Далі гостей зустрічатиме інтерактивна копія митця (ВІДЕО)
скрін-шот з відео

Цієї весни відвідувачів музею Сальвадор Далі в Сент-Пітерсберзі,штат Флорида, зустрічатиме сам художник сюрреаліст, а вірніше його інтерактивна копія. Про це повідомляє The Drum.

Музей вирішив приурочити такий незвичайний крок до 30-ї річниці з дня смерті художника.

«Відвідувачі скоро зможуть дізнатись більше про життя та роботу Далі від людини, яка знала його найкраще – самого митця», – зазначає видання.

Використовуючи передову техніку на основі штучного інтелекту (ШІ), експерти з компанії Goodby Silverstein & Partners використали відеозаписи, архівні матеріали, інтерв’ю та цитати Далі, щоб навчити ШІ імітувати міміку та рухи художника, а потім шукали актора з такими ж фізичними характеристиками тіла. Після цього ШІ згенерував свою «версію» Далі, яка б відповідала виразу обличчя підібраного актора.

Відвідувачі зможуть поспілкуватись з інтерактивною копією «вусатого майстра» під час виставки «Dalí Lives». Він коментуватиме як події, які трапились за його життя, так і ті, що відбулись після його смерті в 1989 році.

Зазначається, що музей буде оснащено великими цифровими екранами, на яких після натискання кнопки з’являтиметься «жива» інтерактивна копія в повний зріст.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті