Tesla закінчила 2018 рік зі збитками у майже $1 млрд

Tesla закінчила 2018 рік зі збитками у майже $1 млрд

Тим не менш, загальна виручка автовиробника за минулий рік у $21,4 млрд стала рекордною для компанії

Tesla закінчила 2018 рік зі збитками у майже $1 млрд
фото Shutterstock

За підсумками чотирьох кварталів 2018 року збитки американського виробника електрокарів Tesla склали $967 млрд (або $5,72 на акцію). Про це повідомляє CNBC із посиланням на фінзвіт компанії.

При цьому, в компанії зазначили, що загальна виручка за минулий рік склала $21,4 млрд, що є рекордним показником за всю історію існування Tesla та на 82% перевищує результат за 2017 рік. В IV кварталі виручка склала $7,2 млрд, а чистий прибуток за три останніх місяці склав $139,4 млн.

 За прогнозами самої компанії, кожен квартал 2019 року буде для Tesla прибутковим. Крім того, автовиробник пообіцяв в новому році досягнути обіцяних обсягів виробництва Model 3.

Нагадаємо: раніше стало відомо, що американський автовиробник електрокарів Tesla оголосив про плани скоротити 7% своїх постійних працівників (3 000 осіб), задля скорочення витрат в ході розгортання великомасштабного виробництва Model 3. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло