ФГВФО вдалося продати ТРЦ Respublika Фірташа

ФГВФО вдалося продати ТРЦ Respublika Фірташа

Переможець аукціону «Солтекс Капітал» заплатить за недобудований ТРЦ 777,131 млн грн

ФГВФО вдалося продати ТРЦ Respublika Фірташа
Фото: respublika.com.ua

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) у ході голландського аукціону продав права вимог за двома кредитами, у заставі за якими знаходиться недобудований столичний торгово-розважальний центр Respublika, передає Економічна правда.

Про це йдеться на сторінці лота в системі «ProZorro.Продажі».

Переможцем торгів стала компанія «Солтекс Капітал». Переможець аукціону заплатить за недобудований ТРЦ 777,131 млн грн.

В аукціоні брали участь три компанії, втім, від двох з них заявок у ході торгів не надходило.

Крім недобудованого ТРЦ у заставі банку перебувала іпотека трьох земельних ділянок загальною площею 15,72 га та майнові права за попередніми договорами оренди торгових площ у ТРЦ.

Інвесторами проекту ТРЦ Respublika були Дмитро Фірташ та Вагіф Алієв. Актив знаходився в заставі за кредитами банку-банкрута «Надра».

Згідно з даними YouControl, кінцевим бенефіціаром «Солтекс Капітал» є громадянин Великобританії Джонсон Роберт Алан. Уповноважені особи – Андрій Лехицький та Василь Астіон.

Статутний капітал ТОВ «Солтекс Капітал» становить 3,1 млн грн. Вид діяльності підприємства – «Інші види фінансових послуг, за винятком послуг страхових і пенсійних фондів».

Нагадаємо: вперше ТРЦ Respublika намагалися продати 7 липня 2017 року за 2,5 млрд грн.

У травні 2018 року ФГВФО не зміг продати ТРЦ за 1,1 млрд грн – покупців знайти не вдалося.

Проект будівництва ТРЦ Respublika був припинений у 2015 році рішенням власника.

Введення в експлуатацію ТРЦ, будівництво якого розпочато навесні 2012 року на Кільцевій дорозі в Києві, планувалося в IV кварталі 2014 року.

У ТРЦ Respublika, який після відкриття може стати найбільшим ТРЦ у Києві та Україні, будуть розташовані 450 магазинів і зона розваг на площі понад 22 000 кв. м.

Як писав Mind, 5 лютого 2019 року ФГВФО почав торги в рамках другого етапу голландського аукціону з продажу прав вимог за двома кредитами ліквідованого банку «Надра», в заставі за якими знаходиться недобудований ТРЦ «Республіка».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті