Китай почав серійне виробництво безпілотного літака вантажопідйомністю 1,5 тонни

Китай почав серійне виробництво безпілотного літака вантажопідйомністю 1,5 тонни

Літак на повній зарядці може пролетіти 2200 км на швидкості 313 км/год

Китай почав серійне виробництво безпілотного літака вантажопідйомністю 1,5 тонни
www.janes.com

Китайська авіабудівна компанія Star UAV System почала серійне виробництво безпілотного транспортного літака AT200, здатного перевозити вантажі масою до 1,5 т. Про це пише видання Jane's International Defence Review.

Наземні, а потім і льотні випробування AT200 проводилися з 2017 по 2018 роки. Потім безпілотник був відправлений на коротке допрацювання, а тепер інженери приступили до серійного виробництва літака.

AT200 має злітну масу 3,4 тонни і здатний розвивати швидкість до 313 км/год. Апарат може пролетіти до 2200 км на висоті до 6,1 км.

Серед інших особливостей безпілотника – для зльоту йому потрібно смуга довжиною 200 м. Апарат став першим в світі серійним безпілотним літаком з вантажопідйомністю понад 1 т, відзначає видання.

За технічними характеристиками апарат представляє собою фактично безпілотний варіант 9-місного турбогвинтового одномоторного літака P-750 XSTOL, який серійно виробляється новозеландською компанією Pacific Aerospace.

Замовником створення БЛА АТ200 виступила в жовтні 2017 року друга за величиною китайська компанія з доставок SF Express, яка видала Star UAV System контракт на поставку трьох апаратів пілотної партії. У 2019 році SF Express тестуватиме їх для оцінки використання цих безпілотників у службі доставки вантажів.

Представник Star UAV System також заявив, що його компанія має контракт з неназваним замовником на поставку 50 одиниць АТ200 до 2022 року.

Тим часом в мережу потрапило відео, як безпілотне літаюче таксі компанії Boeing здійснює перший політ.

Також Boeing готується запустити автономний літак на сонячних батареях Odysseus.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло