Провайдер «Ланет» підвищить вартість своїх послуг з 1 березня

Провайдер «Ланет» підвищить вартість своїх послуг з 1 березня

Ланет переводить абонентів на нові тарифні плани з підвищеною абонплатою

Провайдер «Ланет» підвищить вартість своїх послуг з 1 березня
Фото: Pixybay

Один з найбільших в Україні інтернет-провайдерів Ланет підвищує вартість обслуговування. Про це пише Liga.net із посиланням на повідомлення компанії. Згідно з ним, оператор «змушений переглянути вартість тарифних планів і замінити їх з 1 березня 2019 року» у звязку з підвищенням собівартості послуг.

Старі тарифні плани на нові замінять абонентам, які використовують такі тарифи: «Протон», «Гігапорт Турбо-світ x2», «Форсаж Гигабит», «Альфа Гигабит», «Альфа», «Flash-150», «Carbon old» , «Протон +», «Корунд», «Carbon», «Сапфір», «Fiber +», «Турбо Гигабит», «Зета Гигабит».

Ці пакети більше не будуть доступні для користування. З 1 березня абоненти, які підключені до вказаних тарифних пакетів, будуть автоматично переведені на інші пропозиції.

Зокрема, абоненти, які користуються послугою Інтернет без підключення ТВ на умовах тарифних пакетів «Альфа», «Flash-150», «Корунд», «Сапфір», «Fiber +» будуть переведені на тариф «Корунд +» вартістю 157 грн/30 днів.

Абоненти, які отримують послугу Інтернет без підключення ТБ на умовах тарифних пакетів «Протон», «Гігапорт», «Турбо-світ x2», «Форсаж Гигабит», «Альфа Гигабит», «Carbon old», «Протон +», «Carbon »,« Турбо Гигабит », «Зета Гигабит» будуть переведені на тариф «Рубін +» вартістю 197 грн/30 днів.

Клієнти «Ланет», які користуються послугами Інтернет і ТБ-пакетом «Core +», будуть переведені на тариф «Bronze +» вартістю 199 грн/30 днів.

Абоненти, які мають послуги Інтернет і ТБ-пакет «Prime +», будуть переведені на тариф і пакет кабельного ТБ «Prime +», сумарна вартість яких становить 318 грн/30 днів.

Користувачі з послугами Інтернет і ТБ-пакетом «Baza +» будуть переведені на тариф «Aurum +» вартістю 279 грн/30 днів. Абоненти, які користуються архівним ТВ-пакетом «Baza + old» будуть переведені на пакет «Baza +» вартістю 119 грн/30 днів. Клієнти з архівним ТВ-пакетом «Prime + old», будуть переведені на пакет «Prime +» вартістю 179 грн/30 днів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті