Google тестує доповнену реальність в Google Maps (ВІДЕО)

Google тестує доповнену реальність в Google Maps (ВІДЕО)

AR значно спрощує орієнтування на місцевості, але поки що ця функція доступна одиницям

Google тестує доповнену реальність в Google Maps (ВІДЕО)
фото Shutterstock

Технологічний гігант Google розпочав тестування анонсованого ще минулому році режиму доповненої реальності в своєму сервісі Google Maps. Про це повідомляє SlashGear.

Наразі новий режим є доступним для одиниць, але певні дані про його роботу уже відомо завдяки журналісту  The Wall Street Journal, який зняв відео про те, як він виглядає.

Додаток використовує дані GPS для визначення місцезнаходження користувача та Google Lens для отримання даних про навколишнє середовище. Після розпізнавання місця та співставлення його з кінцевою метою, на навколишнє середовище накладається карта, а на екрані виникають підказки у формі великих стрілок, які вказують напрямок руху.

Видання зазначає, що новий режим не підходить для автомобільної навігації враховуючи скільки часу користувачу доведеться дивитись на екран. Більш того, він навіть не призначений для використання протягом 100% часу людини під час ходьби – додаток змушує користувача опускати телефон або його вимикати для того,щоб зекономити заряд батареї та щоб людина іноді дивилась собі під ноги. Також, враховуючи що AR-режим захоплюватиме в реальному часі кадри з навколишнього середовища своїх користувачів, можуть виникнути проблеми з конфіденційністю.

Зазначається, що Google має багато часу на усунення усіх можливих недоліків, оскільки компанія немає жодних планів щодо запуску цієї функції для широкого загалу найближчим часом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті