Intel має намір збудувати в Ірландії завод за $8 млрд

Intel має намір збудувати в Ірландії завод за $8 млрд

Якщо проект буде реалізовано, це стане найбільшою інвестицією в Ірландію за всю історію країни

Intel має намір збудувати в Ірландії завод за $8 млрд
фото twitter.com/intelnews

Компанія Intel планує інвестувати до $8 млрд у будівництво заводу з виробництва напівпровідникової продукції в Ірландії. Про це повідомляє Irish Times.

Місцеві чиновники схиляються до думки, що компанія не будуватиме новий об’єкт, а займеться розширенням уже існуючого, на якому працюють 4500 людей. На оновленому заводі працюватиме вже 6100 осіб.

Якщо запропонований проект буде реалізовано, це стане найбільшою інвестицією в історії Ірландії.

Інформація про плани Intel щодо розширення діяльності в Ірландії з'явилася в грудні минулого року. Подробиці стали відомі після того, як компанія подала заявку на розробку 90 000 кв. м площі в графстві Кілдер на додачу до 110 000 кв. м, на яку компанія отримала дозвіл у 2017 році.

Щоб вирішити майбутні проблеми з трафіком, компанія планує організувати новий автобусний маршрут для доставки персоналу на об’єкт з міст, що знаходяться неподалік.

У звіті про оцінку впливу на навколишнє середовище йдеться, що Intel доведеться видалити 275 м живої огорожі для розташування будівлі та майже 2,5 га лісу. Щоб це компенсувати, компанія посадить 6000 дерев та 12 000 кущів у інших місцях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті