«Інтерпайп» Пінчука в 2018 році наростив продажі на 12%

«Інтерпайп» Пінчука в 2018 році наростив продажі на 12%

Загальний обсяг реалізації досяг 857 000 тонн, частка експорту в структурі продажів склала 72%, частка ринку України зросла з 25% до 28%

«Інтерпайп» Пінчука в 2018 році наростив продажі на 12%
Бізнесмен Віктор Пінчук
Фото: УНІАН

Українська промислова компанія «Інтерпайп» в 2018 році збільшила продажі трубної і залізничної продукції в тоннах на 11,7%. Про це повідомиляє прес-служба «Інтерпайпу».

Загальний обсяг реалізації досяг 857 000 тонн, частка експорту в структурі продажів склала 72%, частка ринку України зросла з 25% до 28%.

Продажі трубної продукції збільшилася на 12% в порівнянні з 2017 роком і склали 668 000 тонн. Основні точки зростання – ринки України, Америки та Європи. Поставки труб на український ринок зросли на 22% в порівнянні з 2017-м і досягли 179 000 тонн.

«Основним драйвером зростання стало збільшення обсягів буріння на українських родовищах і кількості операцій з інтенсифікації видобутку АТ «Укргазвидобування», в т.ч. при реалізації стратегії 20/20. Це дозволило збільшити продажі продукції нафтогазового сортаменту на 15%, в тому числі – труб з преміальним різьбовим з'єднанням UPJ-M, раніше сертифікованим за найвищим рівнем вимог CAL IV», – йдеться в повідомленні.

Завдяки зростанню нафтовидобутку в США компанії вдалося показати в американському регіоні максимальний результат за останні п'ять років, з 2013 року. Сумарно в Північній і Південній Америці «Інтерпайп» в 2018 році реалізував 124 000 тонн лінійних і нарізних труб.

В Європі попит на трубну продукцію збільшився практично в усіх галузях. Європейським клієнтам «Інтерпайп» поставив 169 000 тонн безшовних і зварних труб.

На Близькому Сході компанія зберегла продажу на рівні 83 000 тонн, основні обсяги яких припадають на ключових клієнтів «Інтерпайпу» – великих дистриб'юторів в ОАЕ, Саудівської Аравії, Туреччині та Єгипті.

«Інтерпайп» входить в десятку найбільших в світі виробників безшовних труб, третій за величиною виробник суцільнокатаних залізничних коліс в світі. Продукція компанії постачається більш ніж в 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи.

У структурі компанії – п'ять промислових активів: «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)», «Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)», «Інтерпайп Ніко-Тьюб», «Дніпропетровський Втормет» і електросталеплавильний комплекс «Дніпросталь» під брендом «Інтерпайп Сталь «.

Кінцевим власником Interpipe Limited є бізнесмен Віктор Пінчук.

Раніше повідомлялось, що «Інтерпайп» Пінчука відновив поставки зварних труб до США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті