У центрі Мюнхена провели акцію на підтримку українських політв'язнів у Росії

У центрі Мюнхена провели акцію на підтримку українських політв'язнів у Росії

Учасники хотіли ще раз нагадати світу про неприховану агресію Російської Федерації

У центрі Мюнхена провели акцію на підтримку українських політв'язнів у Росії
фото ukrinform.ua

У центрі німецького Мюнхена провели акцію на підтримку українців, затриманих або ув’язнених в Росії з політичних мотивів. Про це повідомляє проект Радіо Свобода Крим.Реалії з посиланням на українське консульство у Німеччині.

У Мюнхені цими вихідними проходить міжнародна конференція з безпеки.

Учасники акції принесли на площу 100 стільців, до кожного з яких прикріпили табличку з іменем одного з «в’язнів Кремля» у Росії або акнексованому нею Криму, і стали навколо із плакатами з вимогою їхнього звільнення.

На акцію також прийшов міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Міністр закордонних справ України Pavlo Klimkin на акції на підтримку українців, незаконно ув’язнених Росією. «Дякуємо всім, що не залишаєтеся осторонь. Разом ми переможемо». #freeukrainianpows #letmypeoplego

Опубліковано Generalkonsulat der Ukraine in München Субота, 16 лютого 2019 р.

Одна з організаторів заходу Орися Палетко зазначила: «Ми хочемо людям нагадати, що в Україні вже п'ять років триває війна, гинуть люди, хоча тут, на Заході, про це мало говорять. Наша акція присвячена спеціально українським політв'язням, що знаходяться в російських тюрмах».

Під час Мюнхенської безпекової конференції лідери держав і організацій обговорюватимуть питання, як зміцнити світову безпеку в умовах збройних конфліктів, в тому числі – в Україні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло