Захворіло у світі
11,830,885
Померло у світі
544,215
Вилікувалось у світі
6,447,656
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
Honda планує піти з Британії через Brexit

Honda планує піти з Британії через Brexit

Наразі завод в Суіндоні є єдиним підприємством японського автовиробника в ЄС

Honda планує піти з Британії через Brexit
фото pixabay.com

Японський автоконцерн Honda планує закрити свій завод в Великобританії. Про це повідомляє Euronews.

Мова йде про підприємство, на якому працюють більше 3500 чоловік. За даними британських ЗМІ заява про припинення виробництва буде опублікована найближчим часом.

Якщо інформація підтвердиться, то це може стати ще одним жорстоким ударом по британській автомобільної промисловості на тлі все більш зростаючої невизначеності навколо Brexit. У компанії Honda побоюються, що в разі виходу Сполученого Королівства з ЄС значно збільшиться термін доставки різних товарів з Євросоюзу до Великобританії. Якщо зараз на це йде від 5 годин до доби, то після Brexit ця цифра можна зрости до 9 днів.

Видання наголошує, що автовиробник і раніше анонсував тимчасове припинення роботи підприємства через Brexit. Наразі завод в Суіндоні є єдиним підпримством Honda на території ЄС. Завод у цьомц місті був запущений 30 років тому.

Нагадаємо: раніше цього місяця компанія Ford Motor Co повідомила британському прем’єр-міністру Терезі Мей про активізацію своїх зусиль з виводу виробництва з Великобританії.

Як повідомлялось, Nissan заявила, що відмовляється від планів щодо створення свого нового позашляховика X-Trail у Великобританії та буде його випускати виключно в Японії, пояснивши це невизначеністю політичної ситуації в країні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті