Захворіло у світі
98,217,548
Померло у світі
2,108,378
Вилікувалось у світі
54,174,334
Захворіло в Україні
1,187,897
Померло в Україні
21,778
Вилікувалось в Україні
942,107
Через Brexit Nissan передумав випускати X-Trail у Британії

Через Brexit Nissan передумав випускати X-Trail у Британії

Автовиробник не впевнений у своєму майбутньому в країні після виходу Британії з ЄС

Через Brexit Nissan передумав випускати X-Trail у Британії
фото pixabay.com

Японський автовиробник Nissan скасував плани щодо випуску свого нового позашляховика в Північній Англії на тлі невизначеності майбутніх відносин між Британією та ЄС після виходу країни зі складу блоку. Про це повідомляє CNBC.

Nissan заявив, що вирішив не виготовляти модель X-Trail на своєму заводі в Великобританії, відмовившись від планів, прийнятих два роки тому, після того як уряд Терези Мей не пішов на поступки, які могли б забезпечити можливість автовиробника бути конкурентоспроможним після Brexit.

Натомість компанія запланувала консолідувати виробництво нового покоління X-Trail на своєму заводі в Японії.

Зазначається, що на заводі Nissan в Англії, на якому працює 7000 людей, продовжать випускати моделі Nissan Juke та Qashqai.

«Незважаючи на те, що ми прийняли це рішення з ділових міркувань, існуюча невизначеність майбутніх відносин Британії з ЄС не допомагає таким компаніям, як наша, планувати майбутнє», – заявив глава Nissan Europe Джанлука де Фіччі.

Менше ніж за два місяці до запланованої дати виходу Великобританії з ЄС влада країни немає ухваленої угоди про правила та умови, які б замінили ті, що діяли протягом 45 років безперешкодної торгівлі, що розпочалась з моменту вступу країни до блоку.

Більше про те, чого боїться, до чого готується та чи «переїде» великий бізнес з Великої Британії, можна дізнатись з матеріалу Mind «Brexit наближається: чому бізнес застиг в очікуванні найгіршого»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті