Путін пообіцяв асиметричну відповідь на розгортання Америкою ракет у США

Путін пообіцяв асиметричну відповідь на розгортання Америкою ракет у США

Російський президент наголосив на продовженні роботи над гіперзвуковою ракетою, атомної субмарини та нової міжконтинентальної балістичної ракети

Путін пообіцяв асиметричну відповідь на розгортання Америкою ракет у США
Владімір Путін
фото kremlin.ru

Президент Росії Владімір Путін у середу, 20 лютого, виступаючи з промовою до Федеральних зборів РФ, пообіцяв асиметричну відповідь на створення та розгортання американцями в Європі ракет середньої та меншої дальності. Про це повідомляє DW.

«Росія буде вимушена створити та розгорнути види озброєнь, котрі можуть бути використані не тільки стосовно тих територій, з яких буде виходити відповідна загроза для нас, але й стосовно тих територій, де перебувають центри прийняття рішень щодо застосування ракетних комплексів, що нам загрожують», – сказав він.

Російський президент під час промови повідомив про розробку гіперзвукової ракети «Циркон», що зможе вражати як морські, так і наземні цілі. За його словами, базуватиметься ця ракета з радіусом дії 1000 кілометрів на підводних човнах. Ще Путін оголосив, що навесні цього року на воду буде спущений перший атомний підводний човен – носій безпілотної системи «Посейдон», а випробування нової міжконтинентальної балістичної ракети «Сармат» іде за графіком.

Нагадаємо: 1 лютого США оголосили про зупинення участі США у Договорі про ліквідацію ракет середньої та меншої дальності через постійні порушення Росією його умов.

Наступного дня і російська сторона заявила, що більше не братиме участь у ДРСМД.

Як повідомлялось, у НАТО заявили, що стурбовані розробкою Росією підводного безпілотника «Посейдон», який є прикладом «нарощування Росією інвестицій в зміцнення свого ядерного потенціалу». «Посейдон», який зовні нагадує велику торпеду, планують застосовувати проти авіаносців і кораблів противника «на будь-яких напрямках океанського театру військових дій», а також проти об'єктів берегової інфраструктури, які будуть вражатися на міжконтинентальної дальності.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло