У «Роскосмосі» сумніваються, що SpaceX здатна зробити двигуни кращі за російські

У «Роскосмосі» сумніваються, що SpaceX здатна зробити двигуни кращі за російські

Глава корпорації певен, що Росія у створенні ракетних двигунів є номером один у світі

У «Роскосмосі» сумніваються, що SpaceX здатна зробити двигуни кращі за російські
фото twitter.com/roscosmos

Глава «Роскосмосу» не вважає, що компанія Space X бізнесмена Ілона Маска в найближчому майбутньому зможе розробити ракетні двигуни краще тих, що вже зробила Росія. Так Дмитро Рогозін прокоментував твіт бізнесмена та винахідника про переваги двигуна Raptor, який створила його компанія, передає «Коммєрсант».

«Маск не є технічним фахівцем в цьому питанні, просто не розуміє, про що йде мова. Це як порівнювати дизельні і бензинові двигуни за можливостями. Досі він літав і літає на киснево-гасових двигунах, він збирається вийти на нові показники по двигуну, у нас таке теж є», – сказав Рогозін.

Також він побажав успіху американським компаніям у створенні ракетних двигунів, але за його словами, поки Росія «у цьому номер один у світі».

Нагадаємо: на початку лютого винахідник, мільярдер та засновник приватної аерокосмічної компанії SpaceX  Ілон Маск показав перший запуск двигуна Raptor, який буде встановлено на космічному кораблі  Starship, призначеному для здійснення міжпланетних польотів.

Як повідомлялось, восени минулого року російська корпорація «Роскосмос» опублікувала звіт про діяльність за 2017 рік, в якому цільових показників держпрограми космічної діяльності не було досягнуто. Виною у всьому, як зазначається в документі, стали приватні аерокосмічні компанії (як SpaceX), курс рубля на тлі санкцій та зірвані через українських виробників запуски супутників.

Хочете навчитись інвестувати з розумом? Тоді Mind та KMBS запрошують вас на Investclub «Як змусити гроші працювати на вас», що відбудеться 21 лютого. Будемо говорити про персональні інвестиції. Квитки за посиланням.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті