Названо компанію-рекордсмена з боргів по зарплаті в Україні

Названо компанію-рекордсмена з боргів по зарплаті в Україні

Найбільший боржник – державний концерн «Укроборонпром» – винен своїм працівникам близько 400 млн грн зарплати

Названо компанію-рекордсмена з боргів по зарплаті в Україні
Фото: УНІАН

Державна служба з питань праці України (Держпраці) у 2018 році зафіксувала найбільше порушень трудового законодавства саме у сфері оплати праці. Про це пише УНІАН з посиланням на заяву глави Держпраці Романа Чернеги.

На сьогоднішній день заборгованість підприємств з виплати заробітної плати своїм працівникам перевищила 2,6 млрд грн. При цьому основними боржниками із заробітної плати, як і раніше, залишаються економічно активні підприємства.

«Найбільше порушень трудового законодавства традиційно залишається у сфері оплати праці. Тобто звертаються громадяни до Держпраці, територіальних управлінь з проханням роз'яснити, перевірити роботодавця. Причиною таких звернень є порушення виплат заробітної плати», – зазначив Чернега.

За його словами, на сьогодні погашено 640 млн грн боргу із зарплати перед 104 000 працівників.

Очільник Держпраці назвав і найбільшого боржника з виплати зарплат – це державний концерн «Укроборонпром», який об'єднує головні оборонно-промислові підприємства країни. Він заборгував своїм працівникам близько 400 млн грн зарплати. 

Раніше Mind писав, що заборгованість з заробітної плати зростає.

Хочете навчитись інвестувати з розумом? Тоді Mind та KMBS запрошують вас на Investclub «Як змусити гроші працювати на вас», що відбудеться 21 лютого. Будемо говорити про персональні інвестиції. Квитки за посиланням.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті