Найбільший у світі завод з виробництва Nutella призупинив роботу через «дефекти якості»

Найбільший у світі завод з виробництва Nutella призупинив роботу через «дефекти якості»

Компанія Ferrero запевняє, що товари, які уже надійшли в магазини, є безпечними

Найбільший у світі завод з виробництва Nutella призупинив роботу через «дефекти якості»
фото pixabay.com

Виробництво на найбільшому у світі заводі Ferrero з виготовлення шоколадної пасти Nutella, який знаходиться у Франції, тимчасово припинив свою діяльність через проблеми із якістю продукту. Про це повідомляє The Local.

В компанії не повідомили деталей, однак зазначили, що проблема якості не торкнулася продукції, що вже доставлена до магазинів.

«Наразі ми можемо сказати, що жоден продукт, який вже знаходиться на ринку, не постраждав від ситуації», – заявили у французькому підрозділі італійської Ferrero.

Тимчасове закриття, за словами представників компанії, є «запобіжним заходом», який дасть змогу провести розслідування, результати якого будуть відомі до кінця тижня.

Завод з виробництва харчових продуктів на півночі Франції, у місті Віллер-Екале, випускає 600 000 баночок Nutella на день, що становить чверть від обсягу світової її продукції.

Про тимчасове закриття зводу стало відомо одразу після того, як офіцери з контролю якості виявили дефект в одному з інгредієнтів, що входить до Nutella та шоколадних батончиків Kinder Bueno.

«Цей дефект не відповідає нашим стандартам якості, тому ми прийняли рішення тимчасово призупинити виробництво на заводі», – зазначили в компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло