MARUV можуть позбавити права представляти Україну на Євробаченні-2019

MARUV можуть позбавити права представляти Україну на Євробаченні-2019

Віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко заявив, що історія з учасником від України в пісенному конкурсі не завершена

MARUV можуть позбавити права представляти Україну на Євробаченні-2019
Фото: УНІАН

Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко заявив, що «історія з учасником України ще далеко не завершена». Про це пише Liga.net із посиланням на повідомлення Кириленка в Twitter.

За його словами, артисти, які виступають в Росії чи не визнають окупацію українського Криму, не можуть представляти Україну на міжнародному конкурсі Євробачення-2019.

«Можу ще раз повторити думку дуже багатьох: представником України не може бути артист, який гастролює в державі-агресорі, планує робити це і надалі та не бачить в цьому нічого неприйнятного. Тому історія з учасником від України ще далеко не завершена», – написав він 23 лютого у своєму Twitter.

Раніше він сказав, що підтримує тих, хто вважає, що, з огляду на негативний суспільний резонанс і загрози інформаційній безпеці України, такі артисти не можуть брати участі у фіналі нацвідбору.

«Національний відбір на Євробачення-2019, на жаль, уже став частиною гібридної війни Росії проти України в результаті участі в відборі артистів, які гастролюють на території держави-агресора або не визнають територіальну цілісність України», – зазначив Кириленко.

Крім того, під час фіналу нацвідбору, враховуючи інтерес українців до того, «чому деяких учасників допустили до національного відбору», ведучий Сергій Притула зачитав офіційне звернення громадського телемовника UA: Перший, «на замовлення якого телеканал СТБ виготовляє продукт, який називається прямий ефір нацвідбору».

«СТБ, дійсно, пропонує всіх учасників нацвідбору і проводить нацвідбір. Але НГТУ (Національна громадська телерадіокомпанія України, голова правління – Зураб Аласанія – ред.) вже четвертий рік поспіль має право не тільки затверджувати учасників, а й право затверджувати фіналіста від України, оскільки саме НСТУ підписує з ними відповідний договір на участь у конкурсі», – сказав він.

Раніше Mind писав, що співачка MARUV перемогла в українському відборі на Євробачення-2019.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло