Україна разом з США візьме участь у розробці нового безпілотного бомбардувальника

Україна разом з США візьме участь у розробці нового безпілотного бомбардувальника

Безпілотник зможе нести протикорабельні і високоточні ракети класу «повітря-земля» і керовані бомби

Україна разом з США візьме участь у розробці нового безпілотного бомбардувальника

Представники України візьмуть участь у розробці нового безпілотного бомбардувальника компанії Science Technology (Саудівська Аравія). Про це пише Економічна правда з посиланням на видання Defence Blog.

Разом з українцями в проекті будуть задіяні розробники з Південної Кореї та США.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Science Technology повідомила про плани щодо розробки нового БПЛА великої дальності (UCAV) на міжнародній виставці IDEX 2019, що проходила в Абу-Дабі до 21 лютого. 

«Основною перевагою нового безпілотного бомбардувальника є використання новітніх передових технологій, відносно низька вартість і вільний доступ до ринку», – заявили у компанії. 

Зазначається, що проект нового БПЛА розробляють «для підтримки операцій з боротьби з повстанцями, розвідувальних та пошуково-рятувальних операцій, розвідувального спостереження і розвідки, легких точних атак, підтримки з повітря, морського патрулювання та місій з внутрішньої оборони». 

За даними компанії, новий безпілотник зможе нести протирадіаційні, протикорабельні і високоточні ракети класу «повітря-земля» і керовані бомби. Також UCAV буде оснащений бортовим обладнанням для запуску ракет з лазерним наведенням.

У Science Technology заявили, що робота над проектом «отримала схвалення з боку Збройних сил і потенційних клієнтів в регіоні Близького Сходу та Північної Африки», де через зростання кількості та інтенсивності локальних конфліктів очікується збільшення парку літаків UCAV з десятків у 2018 році до 700  – у 2028 році.

Раніше Mind писав, що Україна та Польща узгодили спільну розробку нової системи ППО.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло