Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
У Венесуелі затримали журналістів американського каналу, які брали інтерв’ю у Мадуро

У Венесуелі затримали журналістів американського каналу, які брали інтерв’ю у Мадуро

Президенту не сподобались питання, які вони йому задавали

У Венесуелі затримали журналістів американського каналу, які брали інтерв’ю у Мадуро
Ніколас Мадуро
фото twitter.com/NicolasMaduro

В президентському палаці в Каракасі була затримана група журналістів іспаномовного американського телеканалу Univision, які брали інтерв'ю у президента  Венесуели Ніколаса Мадуро. Про це повідомляє CNBC.

Зазначається, що шістьох членів знімальної групи протримали у палаці понад дві голини після того, як Мадуро сказав, що йому не подобаються питання, які вони задають.

Репортер Хорхе Рамос розповів, що питав Мадуро про відсутність демократії в країні, тортурах над політув'язненими та гуманітарну кризу.  Він наголосив, що президент закінчив інтерв'ю, одразу після того, як кореспондент показав йому відео із кадрами, на яких венесуельські діти їдять із сміттєвоза.

«Вони конфіскували усе наше обладнання», – наголосив Рамос, та додав, що пізніше його та членів знімальної групи було поінформовано про їхню майбутню депортацію.

У відповідь на претензії, які канал направив венесуельській владі, міністр інформації країни Хорхе Родрігес заявив, що до цього влада завжди вітала журналістів у президентському палаці, але  тепер «не підтримуватиме дешеві шоу», які влаштовуються за підтримки Держдепу США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті