Національна громадська телерадіокомпанія України змінила організаційну структуру

Національна громадська телерадіокомпанія України змінила організаційну структуру

Нова структура передбачає розподіл за принципом платформ, а не напрямків мовлення, як це було раніше

Національна громадська телерадіокомпанія України змінила організаційну структуру
Глава НГТУ Зураб Аласанія
Фото: УНІАН

Національна громадська телерадіокомпанія України (НГТУ) змінила організаційну структуру на платформенно-орієнтовану. Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на повідомлення на сайті НГТУ.

«Нова структура передбачає розподіл за принципом платформ, а не напрямків мовлення, як це було раніше, а також змінює порядок роботи і взаємодії адміністративного та творчого блоків. Сподіваюся, що така структура зробить корпоративне управління більш гнучким і швидким», – розповів глава НГТУ Зураб Аласанія.

Тепер голова правління координуватиме низку структурних підрозділів центральної дирекції, зокрема роботу департаментів фінансів, безпеки, зв'язків із засобами масової інформації та комерційної діяльності НГТУ.

Суспільний мовник виділив такі платформи і зони відповідальності у своїй структурі: телебачення, радіо, цифрові платформи, стратегічний розвиток, регіональний розвиток, а також бюджетування і управління активами.

За словами Зураба Аласанії, обов'язки між членами правління НГТУ розподілятися так: Юрій Макаров відповідатиме за платформу телебачення, Олександра Кольцова – за платформу радіо, Роман Вінтон – за інформаційне мовлення і цифрові платформи, Інна Гребенюк – за стратегічний розвиток компанії, Микола Чернотицький – за регіональний розвиток, Родіон Никоненко – за бюджетування і управління активами НГТУ, він також координуватиме роботу планово-економічного департаменту та департаменту управління активами.

За новим розподілом функціональних обов'язків, голова правління НГТУ Зураб Аласанія безпосередньо координуватиме роботу декількох структурних підрозділів центральної дирекції НСТУ, а саме: департаменту фінансів, департаменту управління персоналом, департаменту безпеки та запобігання корупційним проявам, департаменту зв'язків з громадськістю і засобами масової інформації, департаменту комерційної діяльності, департаменту сервісу, департаменту організаційної роботи, а також управлятиме Академією громадського мовлення.

Раніше, згідно з попередньою організаційною структурою компанії, кожен член правління НГТУ відповідав за конкретний напрямок мовлення або розвитку: Роман Вінтон – за суспільно-політичний напрямок; Олександра Кольцова – за розважальний; Юрій Макаров – за просвітницький; Інна Гребенюк – за юридичний і міжнародний; Родіон Никоненко – за економічний і фінансовий напрямки, а Микола Чернотицький – за оптимізацію центральної і регіональної структури.

Раніше Mind писав, що «UA: Перший» переходить на цифрове мовлення.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло