Захворіло у світі
113,025,730
Померло у світі
2,507,803
Вилікувалось у світі
63,747,311
Захворіло в Україні
1,333,844
Померло в Україні
25,742
Вилікувалось в Україні
1,163,555
Шотландія та Уельс проголосували проти угоди про Brexit

Шотландія та Уельс проголосували проти угоди про Brexit

Їхнє голосування мало символічний характер, долю угоди вирішуватиме на наступному тижні британський парламент

Шотландія та Уельс проголосували проти угоди про Brexit
фото pixabay.com

Парламент Шотландії і Національні збори Уельсу проголосували за те, щоб виступити проти угоди про Brexit, узгодженої урядом Великобританії. Про це повідомляє Reuters.

Британське голосування щодо виходу зі складу Євросоюзу в 2016 році ускладнило відносини між владою Сполученого Королівства та чотирма націями, тому що Англія та Уельс проголосували за вихід із блоку, тоді як більшість у Шотландії та Північній Ірландії віддали свої голоси за те, щоб залишитись.

З того часу влада Шотландії говорить, що її голос було проігноровано в планах прем’єр-міністра Британії вивести країну з ЄС. Лондон це обвинувачення відкидає.

Їхнє голосування було символічним, оскільки не має юридичної сили, втім його результати формалізували політичну позицію Шотландії та Уельсу.

«Угода прем'єр-міністра завдасть серйозної, довгострокової шкоди робочим місцям, рівню життя й державним службам, таким як Національна служба охорони здоров'я, і повинна бути відхилена», – заявив міністр конституційних відносин Шотландії Майкл Рассел.

«Уряд Великобританії також має припинити використовувати загрозу катастрофічного результату «без угоди», щоб шантажувати британський парламент, щоб він прийняв її глибоко руйнівні плани», – додав він.

Видання наголошує, що доля угоди щодо Brexit залежить лише від рішення британського парламенту. Відповідне голосування заплановане на наступний тиждень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті