Захворіло у світі
5,813,997
Померло у світі
360,397
Вилікувалось у світі
2,418,865
Захворіло в Україні
22,811
Померло в Україні
679
Вилікувалось в Україні
8,934
Пентагон заплатить Raytheon $63,3 млн за розробку гіперзвукової зброї

Пентагон заплатить Raytheon $63,3 млн за розробку гіперзвукової зброї

Військово-промислова компанія зосередиться на подальшому розвитку програми Tactical Boost Glide

Пентагон заплатить Raytheon $63,3 млн за розробку гіперзвукової зброї
фото pixabay.com

Пентагон уклав контракт із американською військово-промисловою компанією Raytheon на розробку гіперзвукової зброї на суму $63,3 млн. Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

На замовлення Управління перспективних дослідницьких проектів Міноборони США (DARPA) компанія займатиметься подальшим розвитком програми Tactical Boost Glide (TBG), що зосереджена на створенні гіперзвукової зброї з маневруючим бойовим блоком.

У повідомленні зазначається, що гіперзвукова зброя дозволить збройним силам США діяти на більш далеких дистанціях при більш оперативному реагуванні та з підвищеною ефективністю порівняно з існуючими системами озброєння

Нагадаємо: 2 лютого, на наступний день після того як США оголосили про припинення дотримання умов Договору про ліквідація ракет середньої та меншої дальності, російський президент Путін заявив, що РФ вчинить так само, а також анонсував розробку гіперзвукової ракети середньої дальності наземного базування.

У квітні минулого року військово-повітряні сили США замовили розробку гіперзвукової крилатої ракети. Оборонному гіганту компанії Lockheed Martin було доручено створити зброю в рамках прототипу програми під керівництвом Міністерства оборони США. Між тим Росія і Китай активно використовують гіперзвукові можливості, а США не мають від них захисту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті