Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Volkswagen відмовився від купівлі частки в російській групі «ГАЗ» через санкції

Volkswagen відмовився від купівлі частки в російській групі «ГАЗ» через санкції

Наразі переговори призупинені, але керівництво автоконцерну не виключає, що російську групу може бути виведено з-під санкцій

Volkswagen відмовився від купівлі частки в російській групі «ГАЗ» через санкції
фото Wikipedia

Volkswagen призупинив переговори щодо купівлі частки в російській групі «ГАЗ» з огляду на санкції проти РФ. Про це повідомив глава Volkswagen Group Rus Маркус Озегович, передає «РБК».

«Переговори призупинені», – сказав Озегович та додав, що припинені також переговори щодо постачання дизельних двигунів Volkswagen для «Газелей».

Він підкреслив, що концерн перебуває в тісному контакті з урядами Росії та США. Однак проблема, за його словами, полягає в тому, що питання санкцій – це діалог між політиками.

«Нам залишається лише чекати прийнятих ними рішень», – зазначив топ-менеджер.

Він припустив, що в разі виключення групи «ГАЗ» із списку санкцій концерн може повернутися до питання придбання частки.

«Така угода може мати сенс для наших брендів вантажних автомобілів, але не варто спекулювати – давайте дочекаємося зняття санкцій», – сказав Озегович.

C квітня 2018 року група «ГАЗ», яку контролює бізнесмен Олег Дерипаска через холдинг «Російські машини», знаходиться в списку санкцій SDN (Specially Designated Nationals and Blocked Persons).

Нагадаємо: інші компанії, які перебувають від контролем Дерипаски, – En+, Rusal і «Євросібенерго» – наприкінці січня були виведені з-під санкцій після того, як бізнесмен знизив свою частку в En+ нижче 44,95% і перестав керувати компанією через раду директорів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті